Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Przedszkole Specjalne nr 213 wraz z małymi i dużymi przyjaciółmi obchodzi Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

         24 listopada na  godz. 9:45 Pan Burmistrz zaprosił przedszkolaków i uczniów z ursynowskich placówek oświatowych na niezwykły koncert "Skąd się bierze muzyka". Imprezę poprowadziła pani Agnieszka Grabowska z Przedszkola Specjalnego nr 213, która wraz z profesjonalnymi muzykami rozbawiła liczną publiczność. Wśród zaproszonych gości obecna była pani naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla dzielnicy Ursynów pani Joanna Sienicka, dyrektorzy ursynowskich szkól i przedszkoli. Nie zabrakło najmniejszych ale najważniejszych gości, jakimi byli wychowankowie z Przedszkola Specjalnego nr 213,
z Przedszkola nr 394 i Przedszkola nr 352 oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 343.

         W ten wyjątkowy dla przedszkola specjalnego czas związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych pedagodzy specjalni na co dzień pracujący z dziećmi z niepełnosprawnością  odwiedzają  ursynowskie przedszkola i szkoły opowiadając o niepełnosprawności i zapraszając uczestników do udziału w przygotowanych warsztatach.

      W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych promowaliśmy prawa dzieci z niepełnoprawnością w Przedszkolu nr 352.

       Obchodom towarzyszy  wystawa prezentowana na parterze Urzędu Dzielny Ursynów,
do obejrzenia której serdecznie zapraszamy.