Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa - 11.03

Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa to miejsce dla sprzedających rzeczy, których już nie potrzebują i raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ, kiermasz staroci, wszystko w jednym garażu ursynowskiego ratusza (Al. Komisji Edukacji Narodowej 61) w najbliższą niedzielę 11 marca w godz. 12.00 - 16.00

Na poprzednich wyprzedażach można było znaleźć naprawdę wiele począwszy od typowych dla tego typu wydarzenia ubrań, butów, niekiedy perełek vintage, poprzez zabawki dla dzieci, wyposażenie kuchni, salonu i innych części domu. Można było obejrzeć i kupić pamiątki z podróży, różnego rodzaju antyki, wazoniki, monety, oryginalne zdjęcia, lustra, ramy, obrazy, stare płyty, filmy, a nawet lustro w skórzanej oprawie homonta końskiego.
11 marca wierzymy, że powtórzymy wspaniałą garażówkę!

Gdzie?
Parking podziemny przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy, al. KEN 61 (metro Imielin)

Kiedy?
11.03.2018, niedziela, od 12:00 do 16:00.

Kto może się wystawiać:
W zasadzie każdy, zależy nam żeby mieszkańcy Ursynowa mieli pierwszeństwo w wystawianiu swoich stoisk, chodzi o to żeby asortyment się zmieniał. Jednakże zapraszamy wszystkich:

Osoby chętne proszone są o wysłanie maila - rejestracji na adres: garazowkaursynow@o2.pl

W mailu proszę napisać z jakim asortymentem się pojawicie.

NAJWAŻNIEJSZE: Szanujmy się nawzajem i przestrzeń, którą dysponujemy, spędźmy ten dzień w miłej, sąsiedzkiej atmosferze.


Udział w Wyprzedaży Garażowej jest bezpłatny
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.
Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.
Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży, zakładamy jednak, że się to nie zdarzy.
Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.